Jestem tłumaczem jednego autora - Kima Michaels'a

 

 

 

 

 

 

Kim jest Kim Michaels? 

Jest on przewodnikiem po nie-dualistycznej postawie wobec życia, poza wszystkimi zewnętrznymi religiami, filozofiami czy guru; jest ekspertem w problematyce ludzkiego ego.  

Kim prowadził seminaria i warsztaty w czternastu krajach i konsultował setki studentów osobistego i duchowego rozwoju. Jest on również współgospodarzem cotygodniowej audycji amerykańskiej stacji radiowej CRN pod nazwą „Divine Love”.  

Kim Michaels opublikował ponad pięćdziesiąt książek, osobiście doświadczył każdego aspektu wewnętrznej drogi i dzieli się z czytelnikiem swoimi bezpośrednimi doświadczeniami. Jego książki zostały przetłumaczone na dziesięć języków, w tym na język polski.

W 2002 roku założył on własne wydawnictwo More to Life. W tym samym roku stworzył również witryny internetowe, które zawierają największy zbiór dostępnego duchowego, bezpłatnego materiału w Internecie.

 

 

Oto, co niektórzy tłumacze / transkrybenci tekstów Kima Michaelsa mówią o swej pracy.

 

Tłumaczenia dają mi dzień po dniu, jako uczniowi, wspólny czas z mistrzami. Czas ten dostarcza głębokich wglądów, uczy różnic wibracyjnych mistrzów i niesie komunikację z nimi za pomocą tekstu. Tłumaczenia wyciskają w mojej istocie idee, zakotwiczając każde ich nauczanie, aby żyło ono we mnie.

 

Osobiście wybrałem tłumaczenia, ponieważ wiem, że mogę to dobrze robić. Przynosi mi radość uczestniczenie w dziele rozprzestrzeniania duchowego światła i bycia częścią czegoś większego niż ja sam.

 

My tłumacze / transkrybenci pomagamy w szybkiej dystrybucji materiału, co daje nam poczucie satysfakcji i służby, wiedząc, że ludzie korzystają z owoców naszej pracy i są przekształcani przez mądrość mistrzów.

 

Tłumaczone przesłania są dziedzictwem ich nauk. Nie znam niczego, co jest opublikowane, co mogłyby mieć podobnie wielki wpływ na ludzkość i co może zmienić świat i służyć, jako fundament nadchodzącej Złotej Ery.

Jeśli chcesz pomóc w tłumaczeniu / transkrypcji? Jesteś serdecznie witany przez zespół tłumaczy / transkrybentów.

 

Rozpocznijmy naszą merytoryczną wędrówkę gościńcem od strony:

Wybrane przekłady krótszych tekstów